SZKOLENIE

czwartek, 17 kwietnia 2014

Na treningach mam jedną zasadę- ,,ty wymagasz od psa, ja wymagam od Ciebie'', pomimo to są nadal ludzie, którzy ze mną chętnie trenują, a ich psy osiągają sukcesy. W sumie nie o tym miałam pisać :) wpis o moich podopiecznych za jakiś czas.

Rok temu zostałam zaproszona, by poprowadzić seminarium frisbee w Trójmieście. Obawiałam się czy będzie zainteresowanie, ale moje obawy były zbędę, ponieważ uzbierała się duża grupa ludzi. Większość mi nie znana, ale bardzo pracowita. Przede wszystkim ludzie, którzy słuchają i bardzo się starają, a dla mnie to bardzo ważna cecha.

Jak się okazało, mój sposób prowadzenia zajęć przypadł do gustu i zostałam zaproszona na kolejne seminaria :)

Pierwsze już za dwa tyg w Trójmieście organizowane przez Adę tutaj info

a kolejne tydzień później w Koszalinie organizowane przez Karolinę tutaj info

 

W drugiej połowie sierpnia będę prowadzić obóz w Mikoszewie, o tematyce frisbee i obedience. Wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży, która chce zacząć trenować z swoim psem lub dopiero zaczyna. Obóz organizowany jest przez polską firmę Vogue Travel, która specjalizuje się w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Dużo zainteresowanych zastanawia się przed zapisaniem, ponieważ uważa, że poziom może być za wysoki. Nic bardziej mylnego! Poziom będzie dopasowany do uczestników i ich psów tak by każdy dał radę i nikt się nie nudził :) 

Więcej informacji oraz zapisy na obóz TUTAJ

odwiedziło nasInternetowe liczniki osób

kontakt ewa.kiryk@gmail.com