czwartek, 06 września 2012

fwe 

W ubiegły weekend spędziłysmy czas na Finałach w Warszawie.Dla mnie bardzo szczęśliwy i emocjonujący weekend.W sobotę zaczęłyśmy od konkurencji time trial w której startowała Flicka.Dla niej pierwszy raz tak duża impreza a dla mnie pierwszy start z tym psem. Ogromny stres czy Fli da radę, ale nie potrzebny. Młoda spisała się bardzo dobrze,łapała prawie wszystko i dostałyśmy się do finału na  ostatni. Potem 5 omocjonujacych rund i okazało się że moje dziecko było 3!!

geew
W niedziele była kolejna konkurencja dodatkowa gdzie Flicka znowu ledwo się dostała dalej. Kolejne emocjonujace pojedynki w rzucaniu do celu. Takiego stresu przy rzucaniu nie miałam nigdy! Nogi jak z galarety! Ostatecznie młoda w DOG DARTBEE 1 miejsce!!! Tak oto mój pieseczek ledwo 12-miesieczny rozwalił SYSTEM !:)

gd

 ge

 

fs

ge

be

da

df

dge

hk

sf

 

Na tym nie zakończyły się moje szczęście na zawodach :) Jechałam tam głownie dlatego bo dostałam się z Bess na finał krajowy. Rok temu byłam jakoś w połowie stawki w tym roku moim celem było być w najlepszej siódemce. Jednak życie czasem zaskakuje i po pierwszej rundzie z wynikiem 23,5 byłam na 2 miejscu razem z Bartkiem i Tymonem a przed nami był Maciek z Weną, którzy mieki 24punkty. Te wyniki strasznie podniosły mnie na duchu że jednak można że się da!! Drugi dzień był spokojny do momentu gdzie do mojego startu było jeszcze 5 psów. Wtedy zaczął się ciężki okres dla ludzi którzy byli obok mnie bo ja ze stresu  biegałam,szukałam czegoś,skakałam musiałam jeść itp. Gdy nadeszła moja kolej, moja szansa na obronienie miejsca to na szczęście wyluzowałam i zaczęłam rzucać. Raz za razem piękne rzuty aż trzy razy po 5 punktów! co ostatecznie dało wynik 24 punkty!!

Film z tej rundy

Mój rekord życiowy! Już wtedy wiedziałam że mam drugie miejsce i już moglam świętować. Ostatni rzucał Maciek z Weną, przegrana z tymi zawodnikami nie jest porażką jak i Wena to matka Flicki więc tym bardziej. Piękna runda, wszyscy czekają na wyniki i nagle ogłaszają:
PUCHAR DCDC W KONKURENCJI SUPER PRO WYGRYWA EWA KIRYK I BESSI!!!

sfw

dv
Nie pamiętam kiedy byłam tak szczęśliwa! Rekord życia,a do tego wygranie takich zawodów i nagród!

 

 

Po startach miałyśmy sesje z Zuzią Paluch

i oto efekty:)

w

sf

sf

df

fs

sf

 

na koniec jeszcze film urodzinowy małej:)

a teraz się żegnamy i uciekamy do Czech na zawody!:)

16:23, flickabc , ZAWODY
Link Komentarze (1) »
odwiedziło nasInternetowe liczniki osób

kontakt ewa.kiryk@gmail.com