Blog > Komentarze do wpisu

Wracamy!

Od września blog umarł, niestety było trochę problemów, ale to już czas na nadrobienie wszystkiego. Postaram się w tym wpisie nadrobić najważniejsze rzeczy:) Miłego czytania :)

 

Poprzedni post dotyczył samych zawodów, ale na tym się nie skończyło :)

Po zawodach postanowiłyśmy w drodze powrotnej zobaczyć Balaton. Nie liczyłyśmy na to, że uda nam się znaleźć miejsce gdzie będziemy mogły spędzić chwilę czasu z psami nad wodą, ale się udało:)

nn

jj

nn

Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś wrócić w to wspaniałe miejsce, widok rewelacyjny :)

Po takim czasie nie lubię opisywać zawodów, bo trwało by to wieki, a czasu już sporo minęło. Za nami finał Polski, finał Czeski, obóz z Iwoną Gołąb, zawody z serii Annówka Cup.

Co do zawodów frisbee mogę powiedzieć, że jestem dumna z Flakona po tym sezonie. Pisałam nie raz już, że freestyle jest moją piętą Achillesa. Wchodząc na pole ogarnia mnie ogromny stres i często się wszystko sypie. W tym roku udało się ułożyć nawet freestyle, którego się trzymałam mniej lub bardziej, na pewno mogę stwierdzić że następuje tendencja wzrostowa i powoli radzę sobie. Natomiast na Flicke nie mogę powiedzieć złego słowa, bo ona daje z siebie wszystko za każdym razem, nawet jak podczas układu wymyślam coś zupełnie nowego...  Na każdych zawodach w tym sezonie Flicka była w pierwszej 10 co mnie bardzo cieszy i pokazuje co jakiś czas, że da się lepiej, jeśli w końcu uda mi się zrobić dwie dobre rundy free, a nie tylko jedną. Aktualnie to jest mój cel na przyszły sezon:                                                   mieć dwie dobre rundy free i nie zapomnieć układu w trakcie startu.

Reszta naszego czasu przebiegała normalnie, mamy przerwę od frisbee, ale staramy się regularnie chodzić na treningi agility, chwilami zaczynamy się dogadywać na torku więc jest nadzieja na wiosnę :) 

v

fot. Martyna Rybak

 

W wrześniu Flicka zagrała w spocie reklamowym, który ma zachęcić do pomocy schroniskom, na filmie tylko 20 sekund, ale było to kilka godzin ciężkiej pracy, dużo ujęć, dużo powtórek, Flakon dał radę :)                                                                                                       Teraz czekamy jeszcze na premierę teledysku, w którym grał Haker :)

 

na koniec jeszcze zdjęcia z wypadu nad morze

autor: http://www.eltorado.pl/

x

ccc

sobota, 08 listopada 2014, flickabc

Polecane wpisy

  • Testerzy

    Jakiś czas temu doszła do nas zabawka do testowania z sklepu SKLEP ZOOLOGICZNY Jako że mam dużo zwykłych piłek, aportów i różnych gadżetów to chciałam spróbować

  • Zima Śnieg,Mróz i ....?

    No tak zima... zła niedobra zima. Zastanawiałam się nad plusami i minusami zimy ale chyba jednak więcej minusów. Plusy: Flicka uwielbia śnieg, może zanim szaleć

  • Co ludzie powiedzą ;]

    Ostatnio w moim życiu dzieje się dużo mało pozytywnych rzeczy, dlatego też mój ogólny nastrój jest słaby. Ten stan trochę podpuścił mnie do tego wpisu, ponieważ

odwiedziło nasInternetowe liczniki osób

kontakt ewa.kiryk@gmail.com