Blog > Komentarze do wpisu

Sezon DCDC 2013!! FLICKA, broń się!!

Lato, słońce i dekle - tak wygląda nasze życie od maja:)

Jakoś w grudniu byłam trochę załamana tym co ludzie mówią o Fli, a następnie przyjęłam strategie "ona się obroni''!

Długo nie musiałam czekać, bo już na pierwszych zawodach DCDC we Wrocławiu młoda dała z siebie wszystko. Pogoda była straszna, całą sobotę lało, wyjście w bluzie kończyło się tym, że po chwili było się mokrym, dlatego ja mój free robiłam w krótkim rękawku, coby jak najmniej rzeczy zmoczyć. Mina Flicki mówi wszystko na temat pogody:

fff

Pierwszy nasz freestyle - duże nerwy, walka o przetrwanie na polu (w pewnym momencie myślałam, że łamie mi się noga, jak zrobiłam wślizg). Pomimo tego suka dała z siebie wszystko:)

sfs

Film:

Po tym występie byłyśmy na 19. miejscu, czyli bez rewelacji. No, ale tak było zawsze, że freestyle nie były moją dobrą stroną ;) sf

Drugiego dnia nadeszła lepsza pogoda i lepszy czas dla mnie na rundy:) Po rundzie T&F (22pkt) do freestyle'u młoda skoczyła z 19. na 10. miejsce!:) Druga runda free to były jeszcze większe nerwy, bo byłyśmy w TOP 10, ale niestety się nie udało zostać na 10. i spadłyśmy na 11. miejsce, co nie zmienia faktu, że byłam dumna ze Zwierzaka i zamierzałam walczyć o kwalifikacje na finał krajowy w Poznaniu.

ihl

 

Trzy tyg później były zawody w Poznaniu, oczywiście też z cyklu DCDC. Plany po Wrocławiu miałam duże- będę trenować elementy freestylu, układać sekwencje itp.. Niestety na planach się skończyło, ponieważ nie miałam czas na treningi. Młoda miała tylko trening w wtorek i środę przed zawodami.

 dge

hf

Dzięki temu chyba trochę wyluzowałam podczas freestylów ,które poszły dobrze :) Po pierwszym free i tosie fli była na 8 lokacie. Dla mnie to już był sukces!

fhr

dgr

Nasz drugi freestyle to była magia! Nigdy nie miałam tak wysoko ocenionego występu na 35,25pkt a wiem, ze stać nas na więcej!

hr

fhjr

Ostatecznie skończyłyśmy na 4 miejscu w super Open! Dzięki czemu młoda zakwalifikowała sie na finał polski oraz na mistrzostwa Świata USDDN !!!

fhr

Byłam strasznie dumna z mojego najlepszego dziecka na świecie! Paula dziękuje za najlepszego psa na świecie! Ta suka w pełni spełniła moje oczekiwania i ideały związane z wyglądem, charakterem, chęcią do pracy i stylem we frisbee:)

dfh

Zawody nie były by tak doskonała gdyby nie było moich dzielnych kibiców! Dziękuje Wam!

sfge

 

Kolejny wpis niedługo:)

a Flicka dalej obala to co na nią gadano ;)

sobota, 24 sierpnia 2013, flickabc

Polecane wpisy

  • Sezon START!

    Dwa ostatnie weekendy spędziłyśmy na zawodach frisbee, wspaniały moment kiedy w końcu zaczyna się sezon i te emocje :) Pierwsze zawody to standardowo już DCDC W

  • Lipcowe podróże

    Mamy dzisiaj 31 lipca czyli miesiąc wakacji za nami, u nas cały czas coś się dzieje, zrobiłyśmy z Flicka już ok 3 000 km, a to jeszcze nie koniec tych wakacji.

  • DCDC Poznań

    No i jesteśmy po zawodach w Poznaniu. Byłam na te zawody na pewno lepiej przygotowana niż na Wrocław. W końcu miałam Free ale nadal za mało czasu było by go ćwi

odwiedziło nasInternetowe liczniki osób

kontakt ewa.kiryk@gmail.com